Зі зброєю 1950-х років або без нічого: З чим росія відправляє на фронт мобілізованих резервістів

У британській розвідці повідомили, яку зброю видають військовикам рф

Російських мобілізованих відправляють на фронт без зброї чи з автоматами 1950-х років. Про це повідомило Міністерство оборони Великобританії.

Із середини жовтня росія направила на лінію фронту в Україні кілька тисяч нещодавно мобілізованих резервістів без належного забезпечення. І у вересні російські офіцери були стурбовані тим, що деякі недавно мобілізовані резервісти прибувають до України взагалі без зброї.

Фотографії з відкритих джерел показують, що ті автомати, які були видані мобілізованим резервістам, зазвичай є АКМ

(автомат Калашникова модернізований), зброя, вперше представлена в 1959 році.

 

Чимало автоматів у майже непридатному для використання стані через погане зберігання. АКМ стріляє патронами калібру 7,62 мм, тоді як регулярні бойові частини росії переважно озброєні автоматами АК-74М чи АК-12 калібру 5,45 мм.

Британська розвідка також переконана:

Інтеграція резервістів з контрактниками та ветеранами бойових дій в Україні означатиме, що російським логістам доведеться доставляти на передові позиції два типи боєприпасів для стрілецької зброї, а не один. Це, ймовірно, ще більше ускладнить і так перевантажену логістичну систему росії, – вважають у Міноборони Британії.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень