Київстар відключить популярну послугу: Абонентам обіцяють повернути гроші

Після 1 листопада

Абоненти мобільного оператора Київстар не зможуть скористатися підпискою Premium з послугою «Музичний клуб». Відключення популярної послуги відбудеться 1 листопада. У компанії пояснюють, що ця послуга зараз не є пріоритетною для мобільного оператора.

Під час повномасштабної війни Київстар зосереджений на підключенні та відновленні зв'язку, а також вводить послуги, які будуть корисними українцям за кордоном.

Абонентам, які оплатили послугу «Музичний клуб» з пакетом Premium на листопад, повернуть кошти протягом 10 днів.

У Київстарі зауважують, що для користувачів цієї послуги й надалі є можливість слухати музику із великим вибором українських виконавців, під'єднавши підписку Lite.

З цією послугою можна слухати музику онлайн і офлайн, створювати власні плейлисти. Перші 7 днів користування підпискою безкоштовні.

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень