В Україні «намалювали» новий штраф для водіїв

Як у Європі

В Україні хочуть штрафувати водіїв вантажівок, які не платять за проїзд дорогами загального користування. Комітет з інтеграції України до ЄС схвалив відповідний законопроєкт №6089 і радить депутатам його затвердити.

За словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, в Україні зареєстровано близько 1,5 млн вантажівок.

Вантажівки набагато більше шкодять дорогам, ніж легковики. Українська система оподаткування цього не враховує, тоді як в ЄС ввели плату за проїзд вантажівок.

Штраф загрожує за рух вантажівок дорогами загального користування та їх окремими ділянками, на яких стягується плата, без наявності приладу, що забезпечує передачу інформації про використання таких доріг.

У цьому випадку йдеться про вантажівки вагою від 12 тонн.

Розмір штрафу за проїзд вантажівок такими дорогами без спеціального приладу пропонується у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне правопорушення - штраф збільшується удвічі. 

Водіїв вантажівок вагою від 12 тонн штрафуватимуть на таку ж суму за порушення порядку стягнення плати за проїзд по дорогах загального користування.

Джерело: Автотема

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень