У Швейцарії загадково померла жінка, що приймала дітей путіна, - ЗМІ

Вона була акушеркою у Кабаєвої

Наталія Тьєбо (Кондратьєва), лікарка-акушерка радянського походження загадково померла у Швейцарії.

Що цікаво, смерть жінки настала невдовзі після того, як журналісти оприлюднили факти її зв'язку з родиною путіна.

Вона керувала медичною бригадою, що мінімум двічі приймала пологи у гімнастки Аліни Кабаєвої, коханки російського диктатора, пишуть ЗМІ.

Тьєбо померла в Швейцарії 24 лютого, в першу річницю повномасштабної війни в Україні. Це сталося через кілька днів після того, як російські ЗМІ опублікували матеріал про її роль у народженні таємних дітей Путіна.

Повідомлення про смерть жінки опублікував її партнер Джорджіо Грандіні. І причину смерті там не вказано. Відомо, що на наступний день після кончини її кремували.

Хто така Наталія Тьєбо (Кондратьєва)

У лютому російські ЗМІ опублікували матеріал, в якому 63-річну Наталію Тьєбо назвали акушеркою, яка мінімум двічі супроводжувала коханку російського диктатора при народженні його дітей.

Кремлівський лідер тримає в таємниці зв'язки з Кабаєвою і їхніх спільних дітей, проте відомо, що в 2019 році колишня спортсменка народила близнюків. У травні 2019 року з двома іншими швейцарськими медиками (неонатолог Петра Катерина Марія Донаті-Женет і медсестра Стелла Гізелу) Тьєбо перебувала в Москві – за часом це збігалося з пологами Кабаєвої.

Сама Тьєбо довго жила у Швейцарії й у соцмережах натякала на особисті зв'язки з владіміром путіним. Ще у 2020 році вона писала:

- Він один-єдиний Батько на всю Росію-матінку! Дякую, що не забув мене.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень