Арестович пояснив, навіщо путіну новий наступ на Україну: Коли і де атакуватиме ворог

рф зосередить свої зусилля на Донеччині та Луганщині

Військовий експерт Олексій Арестович переконаний, що російський диктатор путін планує новий наступ на Україну для того, щоб завести війну в глухий кут і розпочати переговори.

Логіка путінського наступу, що готується, зрозуміла –отримати більш вигідні переговорні позиції. Йому пояснили військові, що вони можуть і чого не можуть.

 

Сподіваючись на максимум можливостей російських військових, він хоче завести війну в глухий кут і розпочати переговори. Треба намагатися зайти в переговори – це ще велике питання, чи будуть ці переговори – зі «звільненої» Луганської та захопленої Донецької областей. Ось це логіка, – пояснив Олексій Арестович.  

Він також розповів, що нині росіяни створили два угруповання, які стоять на Лиманському та Бахмутському напрямках. За словами Арестовича, ці угруповання спробують забрати Бахмут і піти на Лиман.

Йде поступове нарощування, вони щупають наші слабкі місця, шукають дірки у фронті, де зосередити основні зусилля, бережуть при цьому артилерію і боєприпаси нечисленні, – каже військовий експерт.

Він наголосив, що російська армія на сьогодні не у здоровій формі, проте вони спробують знову напасти на Україну.

Пік у них, за задумом, я так розумію, – десь березень. Березень – це період інтенсивних бойових дій. І десь, щоб у квітні десь вже почати закріплюватися на рубежах. Завдання ворога – взяти найвигідніші рубежі. Під час нового наступу російські війська зосередять свої зусилля на Донеччині та Луганщині, – прогнозує Арестович.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень