В МОН роз’яснили інформацію про скасування освітнього процесу з 1 вересня

Назвали її фейковою

Як зазначається на сайті МОН:

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що інформація в соціальних мережах щодо скасування освітнього процесу в закладах освіти з 1 вересня є недостовірною.

Тут зазначають, що раніше Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет наголосив, що за будь-якого рівня епідемічної небезпеки освітній процес триватиме.

Зокрема у разі потрапляння регіону в «жовту», «помаранчеву» або «червону» зону працюватимуть у звичному режимі тільки школи, де вакциновано не менше 80% працівників. Всі інші перейдуть на дистанційне або змішане навчання.

Якщо заклад освіти не зможе працювати в очному форматі, будуть організовані інші форми (змішана чи дистанційна) та діти продовжуватимуть навчання.

Також у Міністерстві закликали користуватися лише перевіреними джерелами інформації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень