В квартирах буде прохолодніше. Українців попередили про скорочення споживання газу

Аби споживати газ виключно власного видобутку

Україна скоротить споживання газу, буквально до обсягів власного видобутку.

Крім того, країна прагне найближчими роками зменшити залежність від енергетики, побудованої на спалюванні вуглеводнів, і збільшити питому вагу безвуглецевої енергії. У цьому уряд розраховує на допомогу USAID, одразу після війни.

А от надлишок електроенергії яку генерують в Україні будуть продавати у Європу.

Зараз ми плануємо збільшити комерційний експорт. Це важливо для нас, тому що на ринку електроенергії виник дефіцит через зниження рівня розрахунків внаслідок війни. З іншого боку, збільшення експорту української електроенергії дасть змогу європейським державам значною мірою замістити російський газ, - каже очільник Міненерго Герман Галущенко.

Щоб позбутися залежності від російського газу, Україна скоротить споживання блакитного палива, аби потрібні обсяги забезпечувати газом який видобувають в Україні. До початку війни власний видобуток забезпечував лише третину від потреби України.

Зокрема перед початком опалювального сезону в Україні проведуть перевірку усіх об’єктів, та не вмикатимуть опалення там, де площі не використовуються.

Ще серед можливих варіантів зменшення обсягу споживання газу – перегляд температурних режимів, і в житлових приміщеннях зокрема. 

 

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень