Уже відомо, що буде з пенсіями, які не вдалося вчасно отримати в Ощадбанку

Виявляється, за бажання банк можна змінити

Пенсії, які українці не змогли вчасно отримати через військові дії, вони зможуть забрати в Ощадбанку ще протягом 2-х місяців від моменту їхнього зарахування. Про це в інтерв’ю для видання «ФАКТИ» розповіла очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна.

Каже, уряд із перших днів війни подбав про мінімізацію ризиків для людей, які мають оформити або ж отримати різні види соцдопомоги чи інші виплати.

Усім, хто отримував допомогу, автоматично продовжили термін її отримання - на весь воєнний період і на ще один місяць після війни.

Водночас уряд подбав про пенсіонерів, які проживають у гарячих точках, і яким неможливо доставити пенсію Укрпоштою, як це було до початку широкомасштабного вторгнення рф-ії.

Зараз вони можуть отримати свої виплати у відділеннях Ощадбанку, куди було перенаправлено кошти на спеціально відкриті рахунки.

Проте в уряді розуміють, що в багатьох населених пунктах, які були тимчасово зайняті ворогом або перебували у зоні бойових дій, людям було непросто дістатися навіть до найближчого відділення Ощадбанку.

Втім, ці відділення і не працювали в окупації, наголошує Лазебна.

В окупованих містечках нічого не працювало і тільки зараз, коли наші Збройні Сили звільняють ці міста, люди з них отримують можливість звернутися за переказом.

 

Тому громадяни, які не встигли отримати свої виплати за березень через переказ, можуть це зробити протягом 2-х місяців з моменту зарахування. У березні воно відбулося 18 числа, - каже очільниця Мінсоцполітики.

Крім того, люди можуть перенаправити свою виплату з Ощадбанку на будь-який інший банк, в якому їм буде зручніше отримати кошти. Для цього треба зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку – 0 800 210 800.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень