В Україні змінилися правила виплати пенсій та соцдопомоги

Отримати гроші зараз набагато простіше

Через повномасштабне вторгнення рф-ії в Україну у багатьох пенсіонерів виникли проблеми з отриманням пенсій. Однак в уряді уже знайшли рішення. Відтепер пенсію та інші соціальні виплати українці зможуть отримати у будь-якому відділенні Ощадбанку.

Державний банк буде обслуговувати навіть тих громадян, які не мають там карток і завжди отримували свої виплати в Укрпошті.

Про нові правила роботи повідомили у пресслужбі Ощадбанку.

Отримати кошти у фінустанові зможуть не тільки пенсіонери, а ті, кому нараховують допомогу на дітей та всі інші види соціального забезпечення.

Як отримати кошти?

Для цього потрібно звернутися до найближчої філії Ощадбанку та пред’явити свої документи. Зокрема:

  • паспорт,
  • ідентифікаційний код,
  • пенсійне посвідчення (якщо воно є).

Водночас пенсіонерам, які отримували виплати на банківську картку, продовжать нараховувати кошти у звичайному порядку.

А ще - отримати пенсію чи соцдопомогу можна за допомогою грошового переказу. Він також підійде громадянам, яким через війну довелося змінити місце проживання.

Щоб отримати пенсію за допомогою переказу, потрібно увійти до свого особистого кабінету на сайті ПФУ та змінити свою адресу реєстрації на актуальне місце проживання.

Повідомити нову адресу для отримання пенсії та соцвиплат можна й оператору гарячої лінії Пенсійного фонду (0-800-503-753) або Укрпошти (0800-300-545).

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень