УВАГА! "Рогатий" вже на нічних дорогах Рівного

У Рівному цієї ночі вперше у нічний рейс вийшов тролейбус за маршрутом №3

Ми вирішили розпитати у начальника тролейбусного управління Валентина Ткачука, як пройшла перша робоча нічна зміна. Пан Ткачук каже, що все пройшло вдало. Самі ж працівники «Рівнеелектроавтотрансу» таку ініціативу сприйняли теж схвально, тим більше, що за нічні рейси їм платять більше, ніж в денні години.

 

Чесно кажучи, перший виїзд пройшов успішно. Всі інтервали були дотримані, графіки руху теж. Вже сьогодні в диспетчерську дзвонять люди – уточнюють наші графіки, значить, за нами слідкують і люди бажають, щоб цей тролейбус нічний і в подальшому по місту їздив, принаймні, я сьогодні бачив таку ситуацію. Може, зимою це не так буде, літом, це краще, звичайно. Тому що літом люди більше відпочивають. Ну, життя своє покаже.

Тож, як довго їздитимуть нічні тролейбуси у Рівному, прогнозувати поки ніхто не береться. Відкритим залишається і питання безпеки, адже представники правоохоронних органів транспорт не супроводжують. Варто зауважити, що вартість проїзду у нічні години не відрізнятиметься від звичайного – 1,50 грн. звичайний квиток, і 0,75 грн. – пільговий. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень