УВАГА! "Рогатий" вже на нічних дорогах Рівного

У Рівному цієї ночі вперше у нічний рейс вийшов тролейбус за маршрутом №3

Ми вирішили розпитати у начальника тролейбусного управління Валентина Ткачука, як пройшла перша робоча нічна зміна. Пан Ткачук каже, що все пройшло вдало. Самі ж працівники «Рівнеелектроавтотрансу» таку ініціативу сприйняли теж схвально, тим більше, що за нічні рейси їм платять більше, ніж в денні години.

 

Чесно кажучи, перший виїзд пройшов успішно. Всі інтервали були дотримані, графіки руху теж. Вже сьогодні в диспетчерську дзвонять люди – уточнюють наші графіки, значить, за нами слідкують і люди бажають, щоб цей тролейбус нічний і в подальшому по місту їздив, принаймні, я сьогодні бачив таку ситуацію. Може, зимою це не так буде, літом, це краще, звичайно. Тому що літом люди більше відпочивають. Ну, життя своє покаже.

Тож, як довго їздитимуть нічні тролейбуси у Рівному, прогнозувати поки ніхто не береться. Відкритим залишається і питання безпеки, адже представники правоохоронних органів транспорт не супроводжують. Варто зауважити, що вартість проїзду у нічні години не відрізнятиметься від звичайного – 1,50 грн. звичайний квиток, і 0,75 грн. – пільговий. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень