Управління транспорту у Рівному може очолити жінка

Міський голова зробив пропозицію депутату міської ради

Очільником міського управління транспорту і зв’язку у Рівному чи не вперше може стати жінка. Таку неочікувану пропозицію очолити управління, міський голова Володимир Хомко зробив депутату міської ради - Любі Романюк. Вона нарікала під час сесійного засідання на роботу маршруток  у місті. Тож міський голова запропонував їй - налаголодити роботу громадського транспорту у Рівному. Прикметно, що Любов Романюк готова до такої роботи:

Якщо я підійду під усі вимоги, які є для роботи на ці посаді, то я готова очолити управління і прийняти пропозицію Володимира Хомка. У нас у місті багато проблем у транспортній галузі, і йдеться не тільки про маршрутки.

До слова, чи очолить депутат міської ради Любов Романюк управління транспорту у Рівному, стане відомо у вересні. Адже восени на пенсію йде нинішній очільник управління Віталій Миронюк.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень