Про стан «розумних» зупинок у Рівному

Коли вони матимуть довершений вигляд

Рівняни скаржаться на зупинки, які виявились не зовсім «розумними». Мовляв, на них незручно сидіти і вони й досі не мають довершеного вигляду, бо фірма-підрядник не закінчила роботи.

На встановлення десяти новомодних конструкцій з бюджету міста передбачили близько мільйона гривень. 

Коли на зупинках з’являться інформаційні табло і чи є вирішення проблеми, розказав секретар міськради Сергій Паладійчук:

Ну, запевняє ЖКГ, що буквально зі дня на день вони повинні ці табло поставити. Якщо вони їх не поставлять, то ми з вами можемо мати моральне право їх зняти.

За його словами, на зупинках буде понад 20 інформаційних табло, які за графічним проектом будуть розміщені на окремо стоячих стовпах і не будуть прив’язані до самої зупинки, щоб на ключових зупинках міста можна було побачити, коли прибуде маршрутка чи тролейбус.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень