Безкоштовна електроенергія і Wi-Fi на Театральній (+4 ФОТО)

Смарт-зупинка на Театральній площі готова і працює. А от чи справно - читайте у нашій статті

Чекали і дочекались: смарт-зупинка на Театральній площі з Wi-Fi і з можливістю безкоштовно підзарядити смартфон і гаджети - працює. Нагадаємо, їх офіційна презентація відбулася на початку тижня.

Щоправда, нашому кореспонденту не вдалося підключитись до Wi-Fi, але спишемо це на неполадки телефону, щось він тоді розглючився. А от зарядка працює і телефон заряджає, щоправда, не на швидкісному заряді, а в звичайному режимі.

Час прибуття маршруток і тролейбусів завдяки ясравому світлу на табло добре видно і вдень, і вночі.

Утім, на табло поміщається лише 6 позицій, і попри часте оновлення інформації, потрібного нам маршруту табло не показало.

Розумна зупинка – обладнана і захищена від вандалізму. До того ж, в центрі міста можна тепер не розчаровуватись через низький заряд телефону. Багатьом стане в нагоді й інформація про прибуття транспорту, щоправда, шкода, що на табло вміщається замало позицій.

Усім гарного дня і вчасного прибуття транспорту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень