Безкоштовна електроенергія і Wi-Fi на Театральній (+4 ФОТО)

Смарт-зупинка на Театральній площі готова і працює. А от чи справно - читайте у нашій статті

Чекали і дочекались: смарт-зупинка на Театральній площі з Wi-Fi і з можливістю безкоштовно підзарядити смартфон і гаджети - працює. Нагадаємо, їх офіційна презентація відбулася на початку тижня.

Щоправда, нашому кореспонденту не вдалося підключитись до Wi-Fi, але спишемо це на неполадки телефону, щось він тоді розглючився. А от зарядка працює і телефон заряджає, щоправда, не на швидкісному заряді, а в звичайному режимі.

Час прибуття маршруток і тролейбусів завдяки ясравому світлу на табло добре видно і вдень, і вночі.

Утім, на табло поміщається лише 6 позицій, і попри часте оновлення інформації, потрібного нам маршруту табло не показало.

Розумна зупинка – обладнана і захищена від вандалізму. До того ж, в центрі міста можна тепер не розчаровуватись через низький заряд телефону. Багатьом стане в нагоді й інформація про прибуття транспорту, щоправда, шкода, що на табло вміщається замало позицій.

Усім гарного дня і вчасного прибуття транспорту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень