Українські Бонні та Клайд: в Польщі затримали пару наших співвітчизників за вбивство та знущання

Чоловікові та жінці загрожує довічне позбавлення волі

Брутальний напад та вбивство неподалік Лодзя місцева поліція розслідувала дуже ретельно і вийшла на слід 40-річного чоловіка та 38-річної жінки. Як з’ясувалося, це були українці, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на tulodz.pl

Подія трапилася 4 червня близько 22.30 – у приватний будинок в селі ґміни Пйонтек увірвалася група осіб у масках з бейсбольними бітами та ножами.

У гаражі вдарили по голові 52-річного господаря, у житловій частині будинку познущалися та зв’язали його 49-річну дружину.

 

Після того, як забрали з дому цінні речі та коштовності, нападники втекли.

 

На жаль, чоловік від отриманих травм помер у лікарні.

Все вказувало на те, що нападники знали своїх жертв.

16 червня у Лодзі за підозрою у скоєнні тяжкого злочину було затримано четверо осіб. Двох з них відпустили, 38-річну жінку та 40-річного чоловіка залишили під вартою.

Поліція стверджує про численні докази, які підтверджують причетність затриманої пари з України до скоєння злочину.

Чоловікові загрожує довічне ув’язнення, жінці, за співучасть – до 15 років позбавлення волі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень