У Польщі мікроавтобус з українцями потрапив у смертельну ДТП (ФОТО)

Був лобовий удар

Трагічна аварія трапилася на дорозі неподалік місцевості Жуковіце Глоговського повіту.

Як пoвідoмляє myglogow.pl, у четвер, 27 травня, близько 14:00 мікроавтобус, яким їхало двоє громадян України, допустив лобове зіткнення з легковим автомобілем Seat.

За попередніми даними поліції, мікроавтобус з невідомих причин виїхав на повороті на зустрічну смугу руху, де й зіткнувся на швидкості з автомобілем, що рухався назустріч.

Можливо, все сталося через слизьку дорогу, бо якраз ішов дощ.

Водій Seat також не встиг загальмувати.

Перевірятимуть також версія, що водій та пасажир мікроавтобуса були в стані алкогольного сп'яніння, оскільки в салоні після аварії знайшли порожні пляшки з-під випитого пива.

Внаслідок лобового зіткнення легковик злетів з траси на поле й загорівся, а бус відкинуло на придорожнє дерево. Свідки аварії викликали рятувальників та швидко загасили вогонь.

Водій легковика у результаті ДТП загинув на місці.

Водія та пасажира пасажирів мікроавтобуса з українцями госпіталізували. Обоє були в стані свідомості.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень