Українцям пропонують безплатний проїзд до Німеччини – лише у грудні (графік)

Йдеться про потяг до Ганновера з Польщі

З Перемишля рухається гуманітарний потяг до Ганновера — він буде курсувати весь грудень. Люди, які самостійно планують свій маршрут, після прибуття можуть поїхати у інше місто, а ті, хто потребує житла та допомоги — залишитися у таборі для біженців у Ганновері.

Про це повідомляють у телеграм-каналі гуманітарного поїзду. Там підкреслюють, що на вокзалі Ганноверу всіх прибулих зустрічають волонтери та робітники Ганноверського табору.

Рейси заплановані на кожен непарний день грудня, та відправляються о 22:30. У Ганновер вони прибуватимуть між 14:30 та 16:00.

Квитки на гуманітарний поїзд не потрібні. Для того, щоб виїхати, всі охочі мають прийти на перон або звернутись до волонтерів чи працівників Червоного Хреста. Спочатку на поїзд сідають люди з браслетами від Польського Червоного Хреста, потім сім'ї з дітьми, люди похилого віку та люди з інвалідністю, а потім всі інші.

Якщо місць на всіх не вистачить, людей мають поселити в гуманітарний центр в Перемишлі та видати браслет, який гарантуватиме місце у наступному поїзді.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень