Українцям пояснили, чому не варто чекати паперових квитанцій за газ

Та як дізнатися суму, яку зрештою треба заплатити

Українці обурюються, що не отримують паперових квитанцій за газ. «Нафтогаз» визнає, що має проблеми з оперативним доставленням квитанцій.

Нагадаємо, у травні на обслуговування до «Нафтогазу» перейшли понад 12,3 млн клієнтів. На сьогодні тільки 546 тисяч клієнтів оплачують спожитий газ через особистий кабінет. Ще 11,7 млн клієнтів чекають на паперові платіжки.

«Нафтогаз» звернувся до споживачів з проханням оплачувати спожиті послуги онлайн, адже не встигає вчасно доставити усі квитанції.

Це просто зробити в особистому кабінеті та чаті GASUA у Viber, Telegram та Facebook. Не чекайте паперового рахунку поштою, оплачуйте газ онлайн.

Зробити це можна:

  • в особистому кабінеті my.gas.ua
  • чаті Viber https://chats.viber.com/naftogazpostach
  • чаті Telegram

  • чаті Facebook: http://m.me/NaftogazGasSupply

У «Нафтогазі» не приховують і саботаж з боку облгазів, яких позбавили функцій продажу газу населенню. Однак їм залишили функцію транспортування газу, і вони мають визначати обсяги блакитного палива, які було доставлено споживачам від «Нафтогазу». Натомість не рідко посилають платіжки або з нулями, або з цифрами які не відповідають фактичному споживанню.

Джерело: На пенсії 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень