У «Нафтогазі» повідомили, чи доведеться громадянам платити пеню за прострочення платежу

Оплачувати рахунки за спожитий газ зазвичай треба до 25-го числа

З 1 травня мільйонам українців (загалом із 17 областей) змінили газопостачальника. Під час воєнного стану усі споживачі, яких раніше обслуговували постачальники під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» і ТОВ «Одесагаз-Постачання», отримуватимуть газ від компанії «Нафтогаз України».

Через велику кількість нових клієнтів та відповідне навантаження, чимало людей лише зараз отримують рахунки за травень.

У рахунках рекомендується сплатити кошти за спожитий газ до 25-го числа місяця після розрахункового. В іншому разі попереджають про нарахування пені за кожен день прострочення.

Однак у «Нафтогазі» запевнили, що платити пеню за прострочені платежі не доведеться – під час воєнного стану нараховувати її не будуть.

Зауважимо, що до 1 травня 2023 року тариф на газ для населення залишиться фіксованим і становитиме 7,96 грн/куб м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Джерело: Соціальна інформаційна платформа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень