У «Нафтогазі» повідомили, чи доведеться громадянам платити пеню за прострочення платежу

Оплачувати рахунки за спожитий газ зазвичай треба до 25-го числа

З 1 травня мільйонам українців (загалом із 17 областей) змінили газопостачальника. Під час воєнного стану усі споживачі, яких раніше обслуговували постачальники під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» і ТОВ «Одесагаз-Постачання», отримуватимуть газ від компанії «Нафтогаз України».

Через велику кількість нових клієнтів та відповідне навантаження, чимало людей лише зараз отримують рахунки за травень.

У рахунках рекомендується сплатити кошти за спожитий газ до 25-го числа місяця після розрахункового. В іншому разі попереджають про нарахування пені за кожен день прострочення.

Однак у «Нафтогазі» запевнили, що платити пеню за прострочені платежі не доведеться – під час воєнного стану нараховувати її не будуть.

Зауважимо, що до 1 травня 2023 року тариф на газ для населення залишиться фіксованим і становитиме 7,96 грн/куб м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Джерело: Соціальна інформаційна платформа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень