Чому показники лічильників газу треба передавати саме до 5 числа, та що буде, якщо цього не робити

Ризикуєте заплатити більше

Передавати показники лічильника газу необхідно щомісяця до 5 числа.

Як і раніше, ці дані приймає оператору ГРМ (облгазу). Облік газу — зобов’язання та відповідальність операторів газорозподільних мереж (облгазів). Облгази мають чат-боти де приймають показники, спеціально розроблені додатки або з особистий кабінет на сайті компанії.

Постачальник газу, формуючи рахунки, використовує дані від операторів ГРМ. Він завантажує дані на інформаційну платформу Оператора ГТСУ. Саме з цієї платформи постачальник газу бере дані про об’єми спожитого вами газу й множить їх на ціну, зафіксовану в межах вашого поточного тарифного плану.

 

Якщо клієнт не передав показання лічильника чи передав їх запізно, оператор ГРМ завантажує на платформу граничні об’єми споживання відповідно до Кодексу ГРМ. 

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень