«Нафтогаз» пояснив, чому в українців тепер два особових рахунки за газ

Та дві платіжки

З переходом на обслуговування до компанії «Нафтогаз» українці стали отримувати дві квитанції за газ. Одна на оплату спожитого блакитного палива, інша за його транспортування. Але наразі українці мають й два особових рахунки за газ.

  • Перший рахунок - для взаємодії з облгазом, тобто оператором ГРМ. Це особовий рахунок для оплати за доставлення газу. Ця сума різниться, залежно від місця проживання споживачів.
  • Другий рахунок – це особовий рахунок від Нафтогазу. З цим рахунком та номером мобільного телефону – можна скористатися послугами особистого кабінету на сайті «Нафтогазу» my.gas. Цим рахунком користують для оплати за безпосередньо спожите блакитне пальне.

Щомісяця абоненти отримуватимуть дві платіжки за газ та користуватись двома різними номерами особового рахунку.

У «Нафтогазі» зазначили, що  у червні та липні майже 4 мільйони нових клієнтів вже дізнались номери своїх особових рахунків.

Джерело: PGM

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень