Українці добровільно повертають субсидії в бюджет

Найпопулярніші схеми

Чимало українців нині отримують субсидії незаконно. Й у разі виявлення таких випадків – субсидії доводить повертати у бюджет.  

Частина громадян отримують державну допомогу на оплату комірного помилково. Найпоширенішими з них є:

  • Виплата субсидії після смерті одержувача. Так стається, коли сім’я померлого  продовж 30 днів з дати смерті не повідомила про це соціальні служби, які проводять виплату. Під час верифікації виплат в Україні виявили близько 21 тисячі таких випадків.
  • У випадках коли одержувач субсидії купив земельну ділянку, квартиру, будинок, автомобіль чи будівельні матеріали, або інші товари довгострокового споживання чи оплатив послуги на суму у понад 50 тисяч гривень. Таких випадків виявлено 17,5 тисячі.
  • Коли одержувачі субсидій не повідомили про наявність в сім’ї транспортного засобу віком до 5 років. Подібних фактів виявлено 9,8 тисячі.
  • Коли на одного споживача призначають субсидію за двома адресами. В Україні виявили близько 10 тисяч.

 - У разі виявлення такого порушення, місцеві органи соціального захисту повідомляють отримувача субсидії про порушення, і що гроші йому нараховані незаконно. І що ці гроші необхідно повернути у бюджет.

 

Повернути субсидію можна добровільно. Проте коли громадяни відмовляються від цього – до відповідальності їх можна притягнути через суд, - розповів Апострафу юрист Олег Горецький.  

Українці переважно усвідомлюють, що субсидію таки доведеться повертати, бо призначили її помилково. Вони не хочуть судової тяганини та повертають гроші у бюджет добровільно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень