Перезимуємо: субсидію дадуть навіть тим, хто має борги за комуналку

Нагадаємо про один нюанс

Українці, які мають заборгованість за спожиті комунальні послуги, можуть отримати субсидію у новому опалювальному сезоні. Про це нагадує Мінсоцполітики.

Відповідно до закону субсидію не призначають, якщо домогосподарство має протерміновану на понад три місяці заборгованість з оплати комірного, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн).

Проте, навіть маючи борг, субсидію можна оформити, якщо укласти договір про реструктуризацію цієї заборгованості.

Відповідно, маючи борги, громадяни мають звернутися до надавачів комунальних послуг, оформити договір реструктуризації борги, і вже з цим документом звертатися до управління соціального захисту населення, чи у ЦНАП. 

Мінсоцполітики наголошує, якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлову субсидію все одно призначать від початку опалювального сезону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень