Україна готується до найважчої в історії зими. Який стан справ зараз

Стан готовності на серпень складає 60%

Уряд почав підготовку до найскладнішого опалювального сезону вже на початку літа. Наразі Україна вже готова до зими на 60%.

– Стан готовності до опалювального сезону майже 60%. Стан готовності житлових будинків до опалювального сезону – 56%, мереж – 57%, об’єктів теплопостачання – 58%. Вже 141 об’єкт теплопостачання відремонтовано. Дві ТЕЦ, які зазнали пошкоджень від обстрілів, уже відновлено.

 

Створюється резервний запас обладнання у разі пошкодження інфраструктури в опалювальний сезон. На ці потреби уряд виділив 1,4 млрд грн, – каже прем’єр Денис Шмигаль.

Серед головних завдань – накопичення достатньої кількості енергоресурсів. Наразі підготовлено 1,8  млн тонн вугілля, до старту опалювального сезону необхідно загалом накопичити 2,5 млн тонн.

У газових сховищах акумульовано 12,1 млрд кубів. План міністерства енергетики – 19 млрд куб. м на опалювальний сезон.

Такий план передбачає можливість використання 2,6 млрд кубометрів газу для потреб ТЕС та ТЕЦ у разі реалізації різних військових ризиків.

За словами Дениса Шмигаля експорт електроенергії до Європи продовжується. Це дозволяє не підвищувати тарифи для населення. Для відновлення критичної інфраструктури, всього виділено 3,4 млрд грн. Це кошти для 7 областей та Києва.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень