До 250 тис. грн можуть отримати талановиті українці за програмою «єРобота»

Ці гроші повертати не потрібно – їх треба вкласти у власну справу

Впродовж року в Україні планують видати 20 тис. грантів на запуск будь-якого мікробізнесу в країні. Сума може становити до 250 тис. грн, в залежності від потреб підприємців.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що ці гранти будуть безповоротними і надаватимуться в межах нової програми підтримки «єРобота».

– Будь-який українець, що має бізнес-план, і тверді наміри розпочати власну справу, може розраховувати на підтримку держави. Ми плануємо видати 20 тис. таких грантів за рік. Відповідно, бюджет програми на рік – 5 млрд грн.

 

Ми говоримо про можливість запустити будь-який мікробізнес, як то пошив одягу і взуття, хімчистка, сервісний чи ремонтний центр, СТО, монтажні роботи тощо, — пояснив очільник уряду.

ВАЖЛИВО! На фінансову допомогу можуть розраховувати українці, які не працюють в інших компаніях і не мають іншого бізнесу.

Як отримати грант?

Якщо бізнес-план готовий, треба подати його разом із заявкою на участь в програмі. Зробити це можна онлайн через «Дію» або у відділенні Ощадбанку.

Упродовж 10 днів експерти Ощадбанку і Державного центру зайнятості мають ознайомитися з проєктом. Якщо він відповідає критеріям програми, грантові кошти перерахують на банківський рахунок заявника.

АЛЕ: для отримання коштів в банку створять спецрахунок. Гроші з нього можна буде витратити лише за потребою – на купівлю обладнання, сировини, матеріалів, інструментів чи оплату оренди.

Інші можливості у межах «єРобота»

Учасники «єРобота» також зможуть оформити дешевший кредит для свого бізнесу за програмою «5-7-9%» у розмірі до 2,5 млн грн. Гроші видають на будівництво або реконструкцію приміщень, додаткову закупівлю обладнання або фінансування обігового капіталу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень