Брак коштів стає відчутним: що буде з пенсіями і зарплатами?

Як збирається діяти уряд у випадку «а якщо»

Оскільки в Україні триває війна і введено воєнний стан, потрібно бути готовим абсолютно до будь-яких несподіванок. Економіка страждає, бюджет наповнюється помітно тяжче і меншими темпами, зате витрати - шалені. І це не чиїсь догадки, а слова прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Днями очільник уряду заявив, що у березні ситуація була в рази кращою, адже український бізнес заплатив податки авансом. Також активно продавалися військові облігації. Це допомогло поповнити бюджет і виконати основні зобов’язання перед народом.

 

А от в квітні все зовсім інакше, і громадянам треба готуватися до можливого скорочення зарплат та соціальних виплат.

Зараз основні наші сподівання - на міжнародних партнерів та швидке звершення війни.

Шмигаль розповів про це в ефірі національного телемарафону. Каже, наразі держава й так відмовилася від всього, що тільки можна: призупинили будівництва, ремонти доріг, не проводять ніяких масштабних закупівель тощо. Крім того, на 10% скоротили зарплати чиновникам.

Поки що цього має вистачити, аби у квітні виплатити пенсії та зарплати у повному обсязі

Проте, якщо війна триватиме й надалі з цим точно виникнуть проблеми.

Ймовірно першими вріжуть зарплату працівникам, які отримують зарплату з бюджету. Не виключено, що відбуватимуться й скорочення або ж переведення на менші ставки.

 

У будь-якому разі про все повідомлятиметься завчасно і ретельно пояснюватиметься, наголошує Шмигаль.

Сьогодні уряд зорієнтований на допомогу тим, хто покинув дім у гарячих точках. Левова частка бюджету також йде на допомогу ВПО. Відтак, пенсіонери, які втратили свій дім через бойові дії, можуть оформити доплату до пенсії у розмірі 2000 грн. Незабаром кошти можна буде оформити в Дії, а поки що треба звертатися у місцеві органи влади - у тому населеному пункті, в якому ви зупинилися.

Джерело: gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень