Щоб не накликати бідність: прикмети, яких треба дотримуватися у день зарплати

Цього дня треба берегти кожну копійку

День зарплати – найрадісніший у місяці. Його чекає кожен, адже на ці кошти завжди вже є плани. Однак, виявляється, не варто піддаватися піднесеному настрою і одразу ж витрачати зарплату. У день зарплати необхідно дотримуватися певних прикмет, аби уникнути бідності.

Не витрачати ні гривні

Коли в людини одномоментно з'являється велика сума в руках, вона починає відчувати себе багачем. У неї виникає відчуття, що вона точно може ні в чому собі не відмовляти і не знати при цьому нічого про брак фінансів. У такому стані людина може витратити більше, ніж потрібно та залишитися з порожнім гаманцем. До наступної зарплати кошти доведеться позичати.

Енергетичний аспект

Гроші повинні знати дорогу додому. А для цього її їм потрібно показати. Необхідно взяти всю зарплату і направлятися з нею додому. Не можна по дорозі заходити в магазин навіть за якоюсь дрібницею. Вдома гроші повинні переночувати, зарядитися енергією людини і тоді вже можна буде витрачати їх.

Порахувати

Гроші люблять, коли їх рахують. Вдома кілька разів треба перерахувати всю зарплату. Це дозволить зарядитися грошовою енергією, наповнити нею приміщення. В такому випадку фінанси будуть текти в будинок, як то кажуть, рікою.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень