Чому темніє натільний хрестик — прикмети та наукові пояснення

Причин є кілька

Хрестик захищає людину від усього лихого. Його бережуть як зіницю ока, але іноді хрестик може змінити колір.

Пристріт

Освячений хрестик буває темніє, коли людину зурочили. Тоді хрестик раптово чорніє і відчувається, ніби ланцюжок душить людину. Чистка металу не вирішує питання, через деякий час матеріал знову змінює колір. У такому випадку варто звернутися за допомогою до священнослужителів.

Проблеми зі здоров'ям

При початкових стадіях деяких хвороб не відразу проявляються характерні симптоми. В першу чергу змінюється склад поту, особливо при порушеному обміні речовин і захворюваннях сечостатевої системи. З потом виділяються речовини, здатні вступати в реакцію з металом, з якого виготовлений хрестик. Склад поту змінюється в стресових ситуаціях, при підвищенні температури тіла, інтенсивних фізичних навантаженнях, а також вживанні в їжу великої кількості продуктів, що містять білок і йод. У таких випадках варто пройти медичне обстеження.

Клімат

Підвіски з міді і срібла швидко чорніють при певних кліматичних умовах: підвищеній вологості поруч з морем, наявності в повітрі сірководню. Також причиною зміни кольору може бути вміст хлору в питній воді. Іони міді і срібла окислюються, вступаючи в реакцію зі сполуками сірки і хлору, що і викликає потемніння металу. Дощі в такій кліматичній зоні також будуть містити речовини, що сприяють почорнінню металу.

Ослаблене біополе

Кожну людину оточує біополе, яке захищає від зовнішніх негативних впливів. У народі вірять, що потемніння хрестика може сигналізувати про ослаблену ауру. В такому випадку власник підвіски часто відчуває тугу, перестає радіти життю, починає хворіти. Добре відновлюють ослаблене біополе позитивні емоції. Спробуйте змінити оточення, наприклад, з'їздити у відпустку.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень