Модульні котельні та генератори: Україна готується до найважчої зими

Спеціальний штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду вже працює

В Україні почали підготовку до опалювального сезону. Наразі триває закупівля модульних котелень, генераторів для електроенергії та очищувачів для питної води.

Ми створюємо відповідний запас модульних котелень, які можна швидко привозити й розгортати. Робимо запас спеціальних генераторів для електроенергії та запас очищувачів для питної води.

 

Ми готуємося до опалювального сезону, але треба розуміти, що швидко відновити централізоване теплопостачання там, де розбиті великі теплоелектростанції, буде складно, — розповів на Конференції відновлення України в Лугано прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, для проходження опалювального сезону уже розписано усі процедури. Їх погоджено з органами місцевого самоврядування. Усі питання опалювального сезону, за його словами, контролюють Міністерство розвитку громад та територій і Міністерство енергетики – створено відповідний штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду.

Також Шмигаль повідомив, що в України на сьогодні підписано угод на встановлення модульних будинків для майже 15 тисяч сімей.

Джерело: УНН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень