Найважча зима попереду. Українцям радять запастися дровами

Країна не матиме грошей на імпортний газ

Аби перезимувати – українцям радять запастися дровами. Про це говорив голова Волинської облради Григорій Недопад.

Через воєнну агресію українська економіка зазнає неабияких втрат, тож ресурсу на купівлю імпортного газу не матиме.

Вже сьогодні можна прогнозувати, що зима справді буде важка, а тому, наскільки можна, до початку опалювального сезону слід додатково встановлювати твердопаливні котельні там, де це можливо. І готувати стратегічні запаси дров і торфобрикету, - каже Недопад.

Нагадаємо, минулого тижня Кабмін зафіксував для виробників тепла тариф на газ у розмірі 7,4 грн за кубометр. При цьому місцеві бюджети за такої ціни не матимуть як компенсувати різницю у тарифах між реальною ціною газу та зафіксованою урядом. Ситуація може мати катастрофічні наслідки.

Отже, перехід на доступні енергоресурси – єдиний вихід із ситуації, вважає представник влади. Волинська обласна рада планує звертатися до центральних органів влади, щоб отримати додаткові кошти для встановлення твердопаливних котлів та переходу котелень на дров'яне опалення.

Нагадаємо, у Міненерго неодноразово закликали скоротити обсяг споживання газу до рівня власного видобутку. У попередні роки, газ власного видобутку забезпечував лише третину від потреби.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень