Українцям дадуть по 8 тисяч грн на руки. Хто отримає виплати

Загалом розділять близько 6 мільярдів гривень

Йдеться про українців, які втратили під час карантину роботу.

Верховна Рада виділила гроші на допомогу українцям, які втратили роботу під час карантину. За словами заступника голови парламентського комітету з питань соціальної політики Михайла Цимбалюка в ефірі телеканалу Україна 24, Кабмін виділив 6 мільярдів гривень для допомоги людям, які стали безробітними. За даними депутата, за час карантину роботу втратили близько 2 мільйонів українців, — пише Kyiv Daily

Це додаткові кошти на допомогу з безробіття.

Суми від 600 грн до 7-8 тис. грн в залежності від останнього місця роботи й терміну такої допомоги», – зазначає Михайло Цимбалюк.

Він також додав, що чимало українців, які втратили роботу під час карантину, не були офіційно працевлаштовані та не платили гроші в бюджет України. Щоб забезпечити всіх людей соціальною допомогою, довелося залучити всі грошові резерви.

Згідно з даними Держслужби зайнятості, станом на 1 липня 2020 року в Україні офіційно зареєстровано 518 тисяч безробітних. З них близько половини – це люди з вищою освітою. У службі зайнятості також повідомили, що з березня по червень змогли працевлаштувати близько 174 тисяч українців. Найактивніше людей наймали для робіт у сільському господарстві.

Матеріали Kyiv Daily

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень