Можливому інфікуванню на COVID-19 запобігли в дитячих садках м. Рівне

Чи вдасться уникати заражень й надалі?

Як відомо, з понеділка малеча Рівного може йти в дитсадки.

Ми вже багато про це писали, але головне, що в Рівному – пори відсутність таких вимог з боку міністерства Освіти та Охорони здоров’я, запровадили певні тести.

Тести, які дозволили виявити потенційних носіїв вірусу, та попередити їх контакти з дітьми, батьками та рештою персоналу.

Про це повідомляє Галина Кульчинська:

І ще раз про відповідальність рішень. Коли обидва міністерства - охорони здоров'я і освіти чекали пропозицій щодо дій по відкриттю дошкільних закладів в умовах карантину я писала їм - жодним чином не допускати до роботи з дітьми працівників непротестованих на COVID-19. Ніхто мою пропозицію, звісно, ніде не врахував.

 

Тоді я запропонувала нашому меру виділити міські кошти на закупівлю ІФА-тестів для тестування всіх дорослих, які будуть відновлювати роботу дитсадків. Міський голова підтримав. Дякую депутатському корпусу Рівнеради, котрий без зволікань 11 червня виділив 190 000 гривень на закупівлю 2000 ІФА-тестів.

 

❗З понеділка по четвер включно майже 1000 працівників наших дитсадків здавали кров на ІФА-тести. Маємо результат: із майже 1000 тестів 49 підтвердили наявність імуноглобуліну-G, що свідчить про або, перенесену раніше хворобу, або скрите носійство вірусу. У 9 людей тести показали наявність імуноглобуліну-М, що свідчить про наявність в організмі вірусу❗

 

Всі ці люди, звісно, не будуть допущені до роботи. Їхні координати повідомлені сімейним лікарям. Для більш точного діагностування у них будуть взяті аналізи на ПЛР-тести.

 

Рада, що зуміли завчасно врахувати речі важливі для здоров'я наших дітей і працівників дитсадків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень