ON-LINE

Українців, які добре зароблять, зобов’яжуть платити новий податок

понеділок, 26 жовтня 2020
Йдеться про тих, хто працює закордоном

В Україні є декілька резервів податкових надходжень, зокрема — $12 млрд, які надходять від українців, які виїхали працювати за кордон, розповів в інтерв'ю журналу НВ розповів глава Державної податкової служби Олексій Любченко.

Перший резерв — це $12 млрд, які надходять в Україну від тих людей, які виїхали, на жаль, працювати за кордон. Ці $12 млрд надходять в Україну, з них 11 млрд, але гривень, тобто в 30 разів менше, — задекларовані. Там 100% мають всі подати декларацію, — розповів Олексій Любченко.


Проте наразі про точну ставку оподаткування нічого не повідомляють. Загалом розмова з виданням відбувалася на тему податкових надходжень. Так Любченко розповів, що нині не розглядає малий бізнес і ФОП як джерело податкових надходжень.

Олексій Любченко

Натомість ще одним джерелом податкових надходжень Олексій Любченко назвав реалізацію плану BEPS (Base Erosion and Profit Shifting, — план дій ОЕСР з протидії догляду бізнесу від податків за допомогою виведення прибутку і розмивання бази оподаткування):

Ще на $90 млрд ми бачимо операції, які підлягають контролю згідно з законом. Там нам треба займатися через міжнародне оподаткування. Ось там і будемо займатися. І під це ми розбудовуємо у межах єдиної юрособи всю нашу концепцію адміністрування. Тому у мене зараз великий виклик — створити підрозділ осіб на 30. Знайти тих людей, які розуміють трансферне ціноутворення, вміють виявляти й руйнувати схеми, розуміють взагалі, що це таке, — додав глава ДПС.

Усе інтерв'ю НВ – тут

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
  • ДОПОМОГА

    Терміново потрібні кошти на трансплантацію нирки Монтік Мар’яні, 1997 року...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного