Українці отримали платіжки за комуналку без пільг: що відбувається

В Мінсоцполітики роз'яснили новий механізм нарахування пільг і субсидій

З листопада нинішнього року в Україні введено новий механізм нарахування пільг – українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу і без урахування пільг та субсидій.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства соціальної політики.

Пільговики отримуватимуть пільги у грошовій формі через органи соціального захисту. Ті, хто подав заяву про отримання пільги готівкою до органу соцзахисту, виплати отримуватимуть у зазначений у заяві спосіб – банком або поштою.

«Пільги буде перераховувати «Ощадбанк» для подальшого проведення  розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма)», – йдеться у повідомленні.

Пільговик, який отримує готівку, повинен сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг «Ощадбанк».

У міністерстві попереджають, що через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року.

Нагадаємо, субсидії в Україні нараховуватимуться за зміненим базовим нормативом комунальних витрат домогосподарства, як наслідок, допомогу на оплату комунальних платежів втратять близько 150 тисяч домогосподарств.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України спростив видачу субсидії в Україні, однак нова система, яка повинна була спростити життя має багато недоліків.

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень