Українські дороги за місяць мають стати кращими

Мінінфраструктури дало місяць новому керівництву "Укравтодору" і "Дорінвесту", щоб довести свою ефективність

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, на сьогодні на відновлення доріг Світовий банк готовий надати приблизно $1 млрд, і Європейський банк реконструкції та розвитку готовий надати близько 700 млн $.

Міністр наголосив, що прийнято рішення повністю змінити підхід до діяльності "Укравтодору". З цією метою в Укравтодорі відбулися серйозні кадрові зміни: повністю змінено правління ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" - структури, яка займалася будівництвом і обслуговуванням доріг, а також керівництво "Дорінвесту" - державної компанії, яка займалася співпрацею з міжнародними фінансовими організаціями.

Перед новим керівництвом Дорінвесту стоїть завдання, щоб гроші, надані міжнародними організаціями, дійсно використовувалися в українській економіці.

За словами міністра, нове керівництво має лише місяць для того, щоб продемонструвати свою ефективність.

Ми або робимо реформу, або не робимо. Так само з новим керівництвом ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" та "Дорінвесту". Перед ними є місяць часу, вони повинні розробити план дій, зробити його публічним, щоб всі бачили, які дії будуть вжиті для того, щоб різко змінити ситуацію на краще. Якщо вони це зроблять – честь і хвала, працюєте далі, якщо ні – через місяць заходять інші, - розповів Володимир Омелян.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень