Рівненські дороги відремонтують за майже 130 мільйонів гривень

На утримання доріг загального користування з держбюджету для Рівненщини надійшло 128 мільйонів гривень. Частина коштів – 53 мільйони – піде на ремонт державних автошляхів.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

За ці гроші відремонтують близько 23 кілометри доріг. Дорожні роботи вже розпочалися.

Водночас Рівненщина чекає додаткові кошти з держбюджету.

Перелік доріг, котрі невдовзі ремонтуватимуть, в ОДА ще не опублікували, але наголошують, що пріоритет надаватимуть тим ділянкам, де буде максимальне співфінансування місцевої влади.

Також в установі зазначають, що остаточний перелік має затверджувати «Укравтодор».

Зауважимо, що раніше утриманням доріг державного значення займався виключно «Укравтодор». Проте у 2015 році внесено зміни у законодавство, відповідно до чого місцеві бюджети можуть брати участь у співфінансуванні.

Передусім це пов’язано із фінансовою децентралізацією. Надходження коштів до місцевих бюджетів зростають, у тому числі й за рахунок акцизу на паливо-мастильні матеріали від АЗС, розташованих на державних магістральних дорогах.

Так, суми щодо співфінансування вже запропонували Володимирецький, Дубровицький, Корецький, Костопільський та Рівненський райони. 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень