Будівництво Палацу спорту у Рівному – серед пріоритетів на 2017 рік (+ПРОЕКТ)

У Рівному знову заговорили про будівництво Палацу спорту

Проект майбутнього палацу спорту в Рівному (фото ОГО)

Нагадаємо, майже 11 га землі на вулиці Макарова поблизу торгових центрів під спорткомплекс з 50-метровим басейном, льодовим палацом та залом ігрових видів спорту виділили ще в 2010 році і передали у власність обласній ДЮСШ.

Оскільки необхідно було змінити  цільове призначення земельної ділянки, рішення приймав Кабмін. Через 6 років будівництво спорткомплексу вирішили поставити серед пріоритетних завдань на наступний рік, говорить заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко:

 

- Планувалося, крім залу ігрових видів спорту, льодовий палац і 50-метровий басейн для підготовки на Олімпіаду, на чемпіонат Європи, світу, адже,  на жаль, на Рівненщині такого немає. Проект є, за проект заплатила Рівненська обласна рада. Ми його адаптували від білорусів. І залишилося розпочати роботи за напрямками – окремо льодовий палац, окремо 50-метровий басейн, окремо зал ігрових видів спорту. Ми формуємо пріоритети на 2017 рік, будівництво Палацу спорту ми подаємо на Кабінет міністрів України.  

 

У 2012 році Верховна Рада так і не включила цей об’єкт у план соціально-економічного розвитку. Тоді йшлося про суму у півмільярда гривень, - пише РВ. Зараз Світлана Богатирчук-Кривко озвучила цифру 240 мільйонів – за старими цінами.

Проект майбутнього палацу спорту в Рівному (фото ОГО)

Очікується, що для співфінансування будівництва Палацу спорту залучать кошти з бюджетів різних рівнів – від державного до міського.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень