ON-LINE

«Думати про українське» закликали депутатів Рівного. Вони не прислухались (ФОТО)

четвер, 22 листопада 2018
Сьогодні на сесії міськради

Запропонував змінити назву частині вулиці Пересопницької, що в центрі міста, секретар міськради Сергій Паладійчук. Він пояснив, що

німець Ніколас Арндт, на честь якого хочуть назвати вулицю, протягом десятків років допомагав місту. І що знайшли з архітекторами спосіб зробити так, щоб нікого не зачіпати, не міняти адреси будинкам.

Проти такого перейменування виступила заступник міського голови Галина Кульчинська, закликала "думати про наше українське":

Центр міста. Яка красива українська вулиця – Пересопницька. Для чого нам її зменшувати? Я розумію, що там вона зараз ніяка, а шматочок ми доточуємо. Нехай буде далі вулиця Пересопницька.

 

А Ніколаса Арндта, який видавець збірки українських, і в тому числі російських пісень, давайте найдемо можливість - є маса нових вулиць і буде.

Міський голова Рівного Володимир Хомко поінформував, що йдеться про частину вулиці, яка йде вздовж театру перпендикулярно Пересопницькій. Вона не має зараз ніякої назви і на ній немає будинків з адресою Пересопницька.

А Сергій Паладійчук розповів, що у грудні німці з черговою партією гуманітарної допомоги приїдуть у Рівне. І що йому прикро, що депутати виступають проти перейменування. Це подіяло. 27 голосами "за" рішення підтримали.

Нагадаємо, що раніше у міському управлінні містобудування та архітектури інформували, що назвати іменем Ніколауса Арндта збираються інший відрізок вулиці Пересопницької - між драмтеатром і продуктовим ринком (на фото вгорі).

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного