ON-LINE

«Думати про українське» закликали депутатів Рівного. Вони не прислухались (ФОТО)

четвер, 22 листопада 2018
Сьогодні на сесії міськради

Запропонував змінити назву частині вулиці Пересопницької, що в центрі міста, секретар міськради Сергій Паладійчук. Він пояснив, що

німець Ніколас Арндт, на честь якого хочуть назвати вулицю, протягом десятків років допомагав місту. І що знайшли з архітекторами спосіб зробити так, щоб нікого не зачіпати, не міняти адреси будинкам.

Проти такого перейменування виступила заступник міського голови Галина Кульчинська, закликала "думати про наше українське":

Центр міста. Яка красива українська вулиця – Пересопницька. Для чого нам її зменшувати? Я розумію, що там вона зараз ніяка, а шматочок ми доточуємо. Нехай буде далі вулиця Пересопницька.

 

А Ніколаса Арндта, який видавець збірки українських, і в тому числі російських пісень, давайте найдемо можливість - є маса нових вулиць і буде.

Міський голова Рівного Володимир Хомко поінформував, що йдеться про частину вулиці, яка йде вздовж театру перпендикулярно Пересопницькій. Вона не має зараз ніякої назви і на ній немає будинків з адресою Пересопницька.

А Сергій Паладійчук розповів, що у грудні німці з черговою партією гуманітарної допомоги приїдуть у Рівне. І що йому прикро, що депутати виступають проти перейменування. Це подіяло. 27 голосами "за" рішення підтримали.

Нагадаємо, що раніше у міському управлінні містобудування та архітектури інформували, що назвати іменем Ніколауса Арндта збираються інший відрізок вулиці Пересопницької - між драмтеатром і продуктовим ринком (на фото вгорі).

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного