У Рівному хочуть перейменувати вулицю з російською назвою

Звернули увагу на неукраїнську назву вулиці у міському управлінні містобудування та архітектури

Зокрема, виявилося, що хоч скрізь на табличках на будинках і в деяких документах написана назва вулиці у Басовому Куті – Малорівненська,

насправді  у місті такої вулиці не існує.

Натомість є

вулиця Малоровенська.

І саме ця назва внесена до Єдиного реєстру назв вулиць України.

Заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Василь Мельник каже, що на невідповідність назви вулиці звернули увагу при видачі вихідних даних та будівельних паспортів на нерухомість:

Зараз, оскільки здійснюється державна реєстрація електронна, то коли, умовно, людина хоче переписати, подарувати якийсь об’єкт нерухомого майна, є необхідність так само вирішити питання і з землею.

І ось до мене зверталися, здається, троє людей, стосовно того, що коли вони почали здійснювати дії з об'єктами права власності, нотаріуси не беруть документи через те, що у праві власності на об'єкт нерухомого майна стоїть назва вулиці Малоровенська, а у документах на землю вказана адреса – Малорівненська.

За словами Василя Мельника, при перйменуваннях вулиць на це ніхто не звернув уваги. І нині навіть реєстрація у людей – на вулиці Малорівненській.

Нині управління містобудування та архітектури підготувало проект рішення міськради про перейменування вулиці Малоровенської, щоб мешканцям міста було легше оформляти документи. Його розглянуть на одній з найближчих сесій міськради.

Втім, Василь Мельник каже, що таких вулиць у місті, у назвах яких є невідповідність у документах, чимало. Тож нині він доручив усі їх знайти, щоб перейменувати.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень