Школярі декомунізованого міста на Рівненщині можуть не отримати атестати

Йдеться про випускників міста Вараш

Місто до декомунізації називалося Кузнецовськом. І хоча перейменування відбулося більше року тому, у місті досі не перейменували школи. Про це у соцмережі Фейсбук повідомив депутат Вараської міськради Сергій Денега:

І знову "декомунізація" "по-анощеновськи".

 

Тільки коли влада нарешті усвідомила, що затягнуте в часі неперейменування "кузнецовськіх" шкіл - це проблеми з друком правильних атестатів для школярів, тільки тоді авралом збирають позачергову сесію Вараської міської ради.


В порядку денному тільки шість питань зі змінами в установчі документи п'яти шкіл та гімназії.

 

Сесія 17 травня, а ще потрібен час на реєстрацію в юстиції нових статутів шкіл...

Втім, міський голова Вараша Сергій Анощенко наявність проблеми заперечує:

Те, що випускники невчасно отримають документи про осівту - не зовсім правда. Атестати ж іще не видають.

 

Завтра у нас сесія. Ми приймаємо зміни в назвах шкіл - перейменовуємо їх. Тому ніякої такої проблеми не існує. Атестати видають в районі 10 червня. Тобто ще ніхто їх не виготовляв, тому що оцінок ще немає. Оцінки будуть в кінці місяця.

Сергій Анощенко затримку з перейменуванням шкіл пояснює тим, що тільки місяць тому було перейменовано міськвиконком, і що ініціатор перейменування міста – один з міських депутатів – невчасно підготував відповідні проекти рішень. 

Коли приймали бюджет міста у грудні торік, я зауважував, що кошти треба на перейменування, і що з 1 січня ми - місто Вараш. Тому що в законі прописано, що одночасно з прийняттям бюджету проходить перейменування. Ми йшли кругом законним шляхом. Якщо ініціатори цього перейменування нічого не роблять... Я не був ініціатором. Я досі проти того, яким чином здійснювалося перейменування нашого міста. Але я виконую всі вимоги закону.     

 

Я на останній сесії пропонував передбачити кошти на заміну вивісок, на заміну печаток. Вивіска коштує близько 1000 гривень, печатка - 400 гривень, зміни в статут - здається, 410 гривень. Депутат-ініціатор перейменування запевнив, що такі кошти не треба і депутати не проголосували. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень