![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Йдеться про випускників міста Вараш
Місто до декомунізації називалося Кузнецовськом. І хоча перейменування відбулося більше року тому, у місті досі не перейменували школи. Про це у соцмережі Фейсбук повідомив депутат Вараської міськради Сергій Денега:
І знову "декомунізація" "по-анощеновськи".
Тільки коли влада нарешті усвідомила, що затягнуте в часі неперейменування "кузнецовськіх" шкіл - це проблеми з друком правильних атестатів для школярів, тільки тоді авралом збирають позачергову сесію Вараської міської ради.
В порядку денному тільки шість питань зі змінами в установчі документи п'яти шкіл та гімназії.
Сесія 17 травня, а ще потрібен час на реєстрацію в юстиції нових статутів шкіл...
Втім, міський голова Вараша Сергій Анощенко наявність проблеми заперечує:
Те, що випускники невчасно отримають документи про осівту - не зовсім правда. Атестати ж іще не видають.
Завтра у нас сесія. Ми приймаємо зміни в назвах шкіл - перейменовуємо їх. Тому ніякої такої проблеми не існує. Атестати видають в районі 10 червня. Тобто ще ніхто їх не виготовляв, тому що оцінок ще немає. Оцінки будуть в кінці місяця.
Сергій Анощенко затримку з перейменуванням шкіл пояснює тим, що тільки місяць тому було перейменовано міськвиконком, і що ініціатор перейменування міста – один з міських депутатів – невчасно підготував відповідні проекти рішень.
Коли приймали бюджет міста у грудні торік, я зауважував, що кошти треба на перейменування, і що з 1 січня ми - місто Вараш. Тому що в законі прописано, що одночасно з прийняттям бюджету проходить перейменування. Ми йшли кругом законним шляхом. Якщо ініціатори цього перейменування нічого не роблять... Я не був ініціатором. Я досі проти того, яким чином здійснювалося перейменування нашого міста. Але я виконую всі вимоги закону.
Я на останній сесії пропонував передбачити кошти на заміну вивісок, на заміну печаток. Вивіска коштує близько 1000 гривень, печатка - 400 гривень, зміни в статут - здається, 410 гривень. Депутат-ініціатор перейменування запевнив, що такі кошти не треба і депутати не проголосували.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Студенти кількох вишів Рівного поскаржилися на корупцію
Творчі рівняни відзначились на всеукраїнському рівні
Мешканці Рівненщини долучилися до всеукраїнcького флешмобу проти поборів в освіті
Пес за 5 тисяч гривень учительці Рівного: реакція Міністерства освіти
Собака педагогу за 5 тисяч грн: керівник освіти Рівненщини обіцяє перевірку і дивується вчительці
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК