Пес за 5 тисяч гривень учительці Рівного: реакція Міністерства освіти

У Міністерстві освіти і науки відреагували на публікацію Радіо Трек

Сайт Радіо Трек писав про скандал, який виник у 4-В класі Рівненської гуманітарної гімназії, у публікації  Шкільні побори у Рівному: 5 тисяч гривень з батьків - на пса для вчительки

У Міністерстві освіти і науки України вважають, що вирішити ситуацію з батьківськими внесками допоможе оприлюднення усіх фінансових надходжень шкіл:

Оприлюднення усіх фінансових надходжень, які отримує школа, в тому числі батьківських внесків, передбачено проектом закону "Про освіту", що вже прийнятий парламентом у першому читанні, і який створювали, коли міністр освіти Лілія Гриневич ще була головою профільного комітету Верховної Ради.

Саме цей закон є основою для впровадження реформи середньої освіти, тому Міністерство щиро вболіває, щоб він був прийнятий парламентом якнайшвидше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень