«Пес для вчительки Рівного за 5 тисяч грн - приклад привчання дітей до корупції», - соцмережі

Ідея подарувати вчительці Рівненської гуманітарної гімназії пса вартістю 5 тисяч гривень обурила частину батьків учнів

Сайт Радіо Трек писав про це у публікації Шкільні побори у Рівному: 5 тисяч гривень з батьків - на пса для вчительки

Ця стаття викликала широке обговорення у соцмережі Фейсбук. Ось деякі з найцікавіших коментарів: 

Дейнека Наталія Вчителька - це друга мама.Не вітайте і не випоминайте. Вона, можливо, за ту собаку і не знає))))

Myroslava Ponomarenko Якби була другою мамою, то не дерла б через своїх друзів на собаку гроші...

Вероніка НякшуВероніка Някшу до Дейнека Наталія а ви свого дільничного інспектора вітаєте? Він, як другий тато, оберігає ваш сон. А те, що, може, погано охороняє - то через те, що ви його не вітаєте. Йому песик був би як орудіє труда опше!

Ірина КовальчукІрина Ковальчук то виходить вчитель не заслуговує на подарунок???бо вона няньчилась з дітьми 4 роки?? це в батьків нема совісті !!!корона з голови впаде здати 50 гривень!!! на рахунок коштів на ремонт .... зараз школа живе завдяки цим грошам, бо фінансування з держави - нуль!!!

Igor Kravchuk Живий приклад зародження корупції з малих років, за допомогою батьків. Які щось згадують "корона не впаде". Дикі люди.

Myroslava PonomarenkoMyroslava Ponomarenko Якщо вам так це подобається, то купуйте подарунки особисто, а не за рахунок всіх.

Олена МомотокОлена Момоток Ірина Ковальчук вчитель виконує свою роботу і отримує за неї заробітну плату з ваших же податків. За вашою логікою, треба було б в магазині платити не лише за товар, а й за те, що продавець вам його подав через прилавок.

Olha Danylovych до Ірина Ковальчук Кожен обирає роботу за покликанням!! Якщо батьки дитини бажають зробити подяку, то це стосується лише їх особисто, а не примусово "бо всі так вирішили". І потрібно враховувати матеріальні можливості кожної сім"ї окремо, якщо всі дійсно погодились. 

Анютка ШкуропинскаяАнютка Шкуропинская Вчитель не няньчиться, а виконує свою роботу, за яку отримує заробітну плату з наших податків! Вчитель має навчити дітей! А вихованням мають займатися батьки! Коли людина вибирає собі професію, я не думаю, що вона думає про подарунки! Це має бути покликання. З педінститутів випускається щороку сотнями майбутні вчителі і не кожен піде працювати вчителем, бо це реально важко, але ті хто пішов має чітко розуміти, що він там робить - вчить дітей чи чекає подарунка! Подарунок може бути символічний і пам'ятний - вдячність за навчання і знання! А якщо вчитель ображається, що йому не подарили подарунок цінний (коштовний), то може цей вчитель не на своєму місті?

Vasilisa KoscovaVasilisa Koscova Хто не здає гроші, той не любимчик,тому можна і 2 впхнути,навіть якщо й на то немає причин,знайдеться!!!! В нас по хімії була така вчителька: якщо з золота прикрасу не подаруєш, то, що ти є в класі, що тебе немає!!!1 процент залишився вчителів,які як друга мама!!!!Решта знахабніли-ось і все!!!!А кому немає куди подіти 4.000-5.000 ну то відкривайте вікно і на вулицю викидайте!!!

Алена Грей вважаю Ваш коментар самим правильним!! Ви говорите про самий небезпечний наслідок такого положення справ в школах - ми самі привчаємо своїх дітей до того, що не підмажеш - не поїдеш. А наші діти - наше майбутнє! і яку країну будуть будувати вони, привчені змалечку до такого?

Ліля Дашук Подарунок ще ніхто не подарував - в вчителя в хабарництві вже звинуватили. 
Це моя школа і моїх дітей. Жодного разу не здавала гроші проти власної волі, і завжди наголошують про добровільність у здаванні внесків. 
Не хочеш - не плати.

Lilia Golovko А до чого тут вчитель який, скоріше за все, не знає про майбутній подарунок? Тут справа в декількох батьках які вирішили за всіх, що дарувати.

Іryna Shcherbuk Siburova Переїхала до Іспанії, і як дитя радію, що усі ці побори, що ви вважаєте нормою, залишились десь позаду...Ні лікарю, ні вчительці я не плачу анічогісенько. А як син пригостив 
вчительку цукеркою, бо дуже любить, вона здивувалась, зраділа...Але наступного разу не взяла—їж саменький.)))) І вчителька, о боже, усміхається безкоштовно, штанці міняє (бо малому лише три роки, аварії бувають) безкоштовно......Людиииии, це - ненормально, повірте: усілякі подарунки-прикраси, собаки.....Максимально  - букет, та й усе. Про ремонт - це взагалі жах. Тут у школі чисто та охайно, але без наворотів. Звичайні дерев'яні вікна, і без дорогих штор з ламбрекенами...)))))А вчителька приходить у джинсах і кедах, обіймає кожного, коли вітається....а не пливе королевою, до якої страшно підійти...((((((( ех,люди.....не має бути так, як у нас є.....

Олена Рассохіна І зверніть увагу: ініціаторами цих поборів виступають саме батьки. Ми самі привчаємо тих же вчителів або лікарів до так званої "подяки", а потім вони починають сприймати це, як щось обов'язкове.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень