Чи перейменують вулицю Костромську у Рівному

Два роки тому родичам загиблих в АТО обіцяли провести громадське обговорення щодо цього

З Костромської пропонували зробити вулицю Героїв АТО. На підтвердження цього голова громадської організації родичів загиблих на Майдані та в АТО Наталія Борисенко надіслала у редакцію лист:

Головний спеціаліст міського управління культури й секретар комісії, яка розглядає питання зі встановлення пам’ятних дощок і найменування вулиць, Юрій Фаєвський затримку з проведенням громадського обговорення щодо перейменування Костромської пояснив так:

Управління архітектури і містобудування сказало, що там розробляють проектну документацію на мікрорайон забудови, у якому виділено землю АТОвцям. І можна буде питання про перейменування назви порушувати знову, коли закінчать розроблення технічної документації на цей район. Чому так? Бо прив’язка до кожного будинку – поштова адреса.

 

Тож це питання - не до мене і не до комісії, а до управління архітектури й містобудування.

Заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Андрій Юрков стверджує, що вони вже проектні роботи завершили:

Управління архітектури закрило ці договори. Зроблено проект, профінансовано і зараз управління капітального будівництва займається розробленням робочих проектів щодо комунікацій. Коли воно це завершить – треба в УКБ питати. Коли все буде дороблено, тоді тільки можна буде порушувати питання щодо присвоєння поштових адрес тощо. У нас зараз нема підстав перейменовувати цю вулицю.

Головний інженер міського управління капітального будівництва Анатолій Матвійчук пояснив, що проект завершити зможуть до кінця року:

У цьому році тільки виділили кошти на це все діло. Десь до кінця року, я думаю, цей проект буде завершений.

Міський голова Рівного Володимир Хомко питання щодо перейменування Костромської прокоментував так:

Рішення про перейменування ухвалює спеціальна комісія. Я не є її членом і в її роботу не втручаюся. Після рішення комісії ще опитування мешканців вулиці має відбутися. Якщо вони підтримують зміну назви, тоді перейменування може відбутися. Тобто я одноосібно не вирішую такі питання.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень