«Таке приниження витерпіти - нема сил»: рідні загиблих АТОвців влаштували протест у Рівному (ФОТО)

Вони обурені наругою над пам'яттю їхніх чоловіків, синів, батьків, братів

Рідні загиблих в АТО прийшли сьогодні до Дошки пошани Героїв у Рівному. Вони хотіли висловити обурення столичним чиновникам, які допустили у ці вихідні встановлення смітників і біотуалетів біля Стіни пам'яті у Києві.

Говорить вдова загиблого в АТО Вячеслава Мірошника Любов Шелкович:

Ми обурювалися з приводу того, що це – столиця, де всі, хто може поклонитися і вшанувати пам’ять (і побратими, і матері, і пересічні люди), і цієї весни цим займалися знову тільки волонтери: знаходили квіти, садили, поливали. І єдине, на що спромоглася наша влада – вшанувати пам'ять хлопців наших контейнерами зі смітниками і біотуалетами.

Любов Шелкович
 

Мама загиблого в АТО Сергія Голубєва - Людмила Голубєва каже, що відчула приниження, коли дізналася про таке "вшанування" пам'яті її сина й інших загиблих:

Я відчувала біль і злість. Таке приниження витерпіти - нема сил. У нас ростуть діти, загинули їхні батьки. Як вони будуть жити в цьому світі і дивитися, що так зневажливо ставляться до їхніх батьків?  Як ті чиновники могли таке допустити? У мене відчуття, що вони там всі - без серця і не мають ніякого людського співчуття.

Людмила Голубєва

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень