Як надавати матеріальну допомогу воїнам-добровольцям - визначаться у Рівному

Це зроблять на сесії міськради

Держава не надає статус учасників бойових дій бійцям добровольчих формувань. Але, за рішенням обласної ради, це роблять на місцевому рівні. Тож у Рівному, щоб могти надавати допомогу бійцям-добровольцям, пропонують внести зміни до міської програми «Турбота». Ці зміни погодили з координаційною радою ветеранів.

Подробиці на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного розповіла начальник міського управління праці та соцзахисту Віра Мельник:

Вирішили самим статус не надавати, а спиратися на статус, який надала обласна рада. І  в кожному конкретному випадку при зверненні добровольців вирішувати, яку матеріальну допомогу дати, і хай він вирішує, чи психологічна реабілітація, чи санаторій, чи що йому потрібно.

За словами Віри Мельник, такі зміни не потребують виділення додаткових коштів з бюджету, бо нині є економія, оскільки раніше до надання статусу учасника бойових дій з міського бюджету щомісячно платили воїну-добровольцю 400 гривень, а тепер цей статус надають дуже швидко і платити ці гроші не доводиться.

До речі, нині у Рівному є 18 учасників бойових дій на сході з числа воїнів-добровольців.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень