Як надавати матеріальну допомогу воїнам-добровольцям - визначаться у Рівному

Це зроблять на сесії міськради

Держава не надає статус учасників бойових дій бійцям добровольчих формувань. Але, за рішенням обласної ради, це роблять на місцевому рівні. Тож у Рівному, щоб могти надавати допомогу бійцям-добровольцям, пропонують внести зміни до міської програми «Турбота». Ці зміни погодили з координаційною радою ветеранів.

Подробиці на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного розповіла начальник міського управління праці та соцзахисту Віра Мельник:

Вирішили самим статус не надавати, а спиратися на статус, який надала обласна рада. І  в кожному конкретному випадку при зверненні добровольців вирішувати, яку матеріальну допомогу дати, і хай він вирішує, чи психологічна реабілітація, чи санаторій, чи що йому потрібно.

За словами Віри Мельник, такі зміни не потребують виділення додаткових коштів з бюджету, бо нині є економія, оскільки раніше до надання статусу учасника бойових дій з міського бюджету щомісячно платили воїну-добровольцю 400 гривень, а тепер цей статус надають дуже швидко і платити ці гроші не доводиться.

До речі, нині у Рівному є 18 учасників бойових дій на сході з числа воїнів-добровольців.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень