Україна закликає Росію негайно звільнити засуджених до ув'язнення українців Сенцова і Кольченка

МЗС закликає світове співтовариство привселюдно засудити цей цинічний злочин проти основних прав людини

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ.

«Вимагаємо від російської сторони припинити судовий фарс, який заради амбіцій російського керівництва калічить людські долі, і негайно звільнити Олега Сенцова та Олександра Кольченка, а також всіх інших політичних заручників», – повідомляє МЗС.

МЗС також зазначає, що такі вироки свідчить про відхід Росії від принципу неупередженості слідчого процесу і дотримання універсальних норм у галузі прав людини.

«МЗС закликає світове співтовариство привселюдно засудити цей цинічний злочин проти основних прав людини і посилити політичний і дипломатичний тиск на Російську Федерацію з метою звільнення всіх громадян України, які продовжують незаконно утримуватися на території РФ», – наголошується в повідомленні міністертсва.

У відомстві також зазначили, що українська сторона докладе всіх зусиль для звільнення своїх «співвітчизників – політичних ув'язнених у Росії».

Нагадаємо, у Росії Північно-Кавказький військовий суд Ростова засудив українського режисера Сенцова до 20 років в'язниці, Олександру Кольченку дав 10 років в’язниці.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень