Російський рубль обвалився до мінімуму за останні півроку

Торги валютою на Московській біржі відкрилися новим падінням курсу рубля

Через кілька хвилин після відкриття торгів долар перевалив за психологічно важливу відмітку 65 руб., досягнувши на максимумі 65,19 руб., що на 91 коп. вище за рівень закриття вчорашніх торгів. У попередній раз вище 65 руб. курс долара піднімався 13 лютого 2015 року

Одночасно з цим курс євро піднявся до 72,347 руб., що на 1,293 руб. вище рівня закриття торгів 11 серпня. У попередній раз вище 72 руб. курс євро піднімався 24 лютого 2015 року.

Аналітики пов'язують зниження курсу рубля з низьким рівнем цін на нафту. У ході сьогоднішніх торгів на біржі ICE вартість ф'ючерсів на нафту марки Brent з поставкою в жовтні 2015 року коливається між $49 і $50 за барель.
,

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень