У Росії рубль продовжує падати

Валюти Росії і Казахстану продовжують падати на тлі падіння цін на нафту

Національні валюти нафтозалежних Росії і Казахстану продовжують падати 19 серпня на тлі падіння світових цін на нафту, повідомляє Радіо Свобода.

У Росії рубль продовжує падати до найнижчого рівня за шість місяців, сьогодні вартість одного долара США становить 66 рублів. 

Ощадбанк Росії заявив, що, якщо ціна на нафту марки Brent впаде до 45 доларів за барель, один долар США може коштувати понад 70 рублів.

Коливання на валютному ринку колишніх радянських республік викликала ціна на нафту марки Brent, яка знизилася на 11 центів - до 48.70 долара за барель.

Валюта Казахстану – тенге – досягла свого найнижчого рівня від лютого: один долар США коштує 198 тенге.

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив на засіданні уряду в Астані, що економічна політика Казахстану повинна бути «орієнтованою на нові реалії і бути готовою до цін на нафту від 30 до 40 доларів за барель». 

Нагадаємо, з початку тижня нафта і далі дешевшає на світових ринках, вартість WTI тримається нижче 42 доларів за барель, свідчать дані торгів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень