Україна переходить на ID-паспорти

Відсьогодні чинності набуває закон про перехід на ID-паспорти з біометрією

Цей закон необхідно було прийняти для лібералізації ЄС візового режиму для України.

  • Законом передбачено запровадження обов'язку оформлення паспорта громадянина України після досягнення 14-річного віку і введення нового документа, а також карти трудового мігранта як документа, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства.
  • У паспорти громадян України, які досягли 18-річного віку, буде вбудований безконтактний електронний чіп, в який будуть вносити засоби електронного цифрового підпису. Паспорт буде оформлятися на чотири роки особам, які не досягли 18 років, іншим – на 10 років.
  • Віднині для оформлення закордонного паспорта, дипломатичного, службового й низки інших документів будуть використовуватися відцифровані відбитки пальців рук. Для оформлення паспорта громадянина України відцифровані відбитки пальців будуть вносити виключно за згодою особи.
  • Відсьогодні неможливо продовжити термін дії закордонного паспорта. Якщо закінчився термін дії закордонного паспорта - оформлюється новий документ.
  • В той же час закордонні паспорти, термін дії яких продовжено, будуть залишатися дійсними на термін, на який вони були продовжені.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень