Джонні Депп з дружиною попросили вибачення в уряду Австралії

Акторів звинувачували в контрабанді тварин

Дружина Джонні Деппа актриса Ембер Херд уникнула можливого тюремного ув’язнення. Суд Австралії зняв з неї звинувачення в незаконному ввезенні собак на територію країни. 

Зірковому подружжю загрожувало десять років позбавлення волі. Втім, Ембер зізналася в подачі документів, що містять неправдиву інформацію. Тепер вона може отримати покарання у вигляді ув'язнення на термін до року і штраф  у 7650 доларів. Актриса підкреслила, що шкодує про те, що не задекларувала своїх песиків, коли в'їжджала до Австралії. Справа в тім, що закони цієї країни є досить жорсткими щодо біобезпеки, бо в Австралії немає багатьох хвороб та шкідників, поширених у решті світу.

Очевидно, що обов’язковою умовою для того, щоб цей неприємний інцидент вдалося владнати, було  публічне каяття Ембер та Джонні. Вони записали відео, котре з одного боку цілком задовольнило уряд Австралії, а з іншого -  неабияк повеселило користувачів соціальних мереж.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень