Вже через 15 років Україна не зможе виплачувати пенсії

Стало відомо, чому на них не вистачатиме грошей

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні вже через 15 років не буде ресурсу для виплати пенсій. Про це він сказав, виступаючи перед студентами Львівської політехніки, передає УНІАН.

Шмигаль сказав, що через демографічну ситуацію в майбутньому один працівник повинен буде своїми податками утримувати двох пенсіонерів. Зробити це практично неможливо, тому вже через 15 років держава «не зможе виплачувати пенсії».

Буде мало працездатних і багато пенсіонерів. Співвідношення буде 1 до 2. Доведеться в два рази збільшити податки, щоб можна було утримувати пенсіонерів. Компанії вже не хочуть збільшувати податки. Збільшення в два рази неможливо. Ми не зможемо через років 15 платити пенсії майбутнім пенсіонерам. Це проста математика, - сказав прем'єр.

За словами Шмигаля, вже у 2021 році Кабінет Міністрів запустить накопичувальні пенсії: кожен працевлаштований зможе сам відкладати на старість. Держава платитиме всього лише «невелику соціальну пенсію», а решту потрібно буде збирати самостійно.

Ми будемо в наступному році створювати накопичувальну пенсійну систему. І тоді будемо мати невелику соціальну пенсію від держави і мати кошти з накопичень, - сказав Шмигаль

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень