Вже через 15 років Україна не зможе виплачувати пенсії

Стало відомо, чому на них не вистачатиме грошей

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні вже через 15 років не буде ресурсу для виплати пенсій. Про це він сказав, виступаючи перед студентами Львівської політехніки, передає УНІАН.

Шмигаль сказав, що через демографічну ситуацію в майбутньому один працівник повинен буде своїми податками утримувати двох пенсіонерів. Зробити це практично неможливо, тому вже через 15 років держава «не зможе виплачувати пенсії».

Буде мало працездатних і багато пенсіонерів. Співвідношення буде 1 до 2. Доведеться в два рази збільшити податки, щоб можна було утримувати пенсіонерів. Компанії вже не хочуть збільшувати податки. Збільшення в два рази неможливо. Ми не зможемо через років 15 платити пенсії майбутнім пенсіонерам. Це проста математика, - сказав прем'єр.

За словами Шмигаля, вже у 2021 році Кабінет Міністрів запустить накопичувальні пенсії: кожен працевлаштований зможе сам відкладати на старість. Держава платитиме всього лише «невелику соціальну пенсію», а решту потрібно буде збирати самостійно.

Ми будемо в наступному році створювати накопичувальну пенсійну систему. І тоді будемо мати невелику соціальну пенсію від держави і мати кошти з накопичень, - сказав Шмигаль

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень